Dowiedz się więcej!

Obejrzyj filmy o nas i poznaj bliżej naszego Dyrektora!

Nasza Szkoła Podstawowa jest tętniącą życiem, kwitnącą, opiekuńczą społecznością, w której dzieci są entuzjastycznie nastawione i zmotywowane do osiągnięcia nieskończonych możliwości jaki daje im świat nauki. Chrystus jest w centrum życia, dzieci natomiast są w centrum każdej Naszej decyzji, którą podejmujemy, aby zapewnić im szczęście, samodzielność i pewność siebie.
Motywujemy naszych uczniów, aby zdobywali szczyty swoich umiejętności, jednocześnie tworząc radosne, szczęśliwe wspomnienia.
Jesteśmy dumni z tego, że dzieci pielęgnują pasję do nauki i ciekawość otaczającego ich świata. Dzięki naszemu szerokiemu i angażującemu programowi nauczania dzieci otrzymują wiedzę i umiejętności potrzebne do uczenia się przez całe ich życie. Oferujemy dobrze dopracowany program nauczania,
w którym indywidualne talenty są dostrzegane i pielęgnowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom sukces i wydobyć z nich pełny potencjał jako przyszli prawi i dobrzy obywatele.

Nasza szkoła ma utalentowany i oddany zespół, który ciężko pracuje każdego dnia, aby osiągnąć najwyższe standardy we wszystkim, co robimy. Udane relacje z naszymi rodzinami, naszą parafią i lokalną społecznością są dla nas niezwykle ważne. Jesteśmy przekonani, że edukacja jest oparta na partnerstwie między domem, szkołą i społecznością w jakiej żyjemy.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Waszymi Dziećmi!
Zapraszamy was w naszą ekscytującą podróży w kierunku wyjątkowej przyszłości.

Nasza szkoła świetnie Ro(c)kuje !

Dobrze Ro(c)kujemy dając młodemu człowiekowi przestrzeń do rozwijania swoich talentów i zainteresowań

Rozwijamy zainteresowania

Wspieramy talenty

Wielkie Idee potrzebują czasu, aby rozkwitnąć

Jesteśmy i rozwijamy się dla was nieustannie od 24 lat!