Dnia 11 czerwca ks. Dyrektor Mirosław Wierzbicki wraz z delegacją naszej szkoły uczestniczył w dorocznej Gali Laureatów uczniów szkół w Inspektorii pw. św. Wojciecha w Pile. W programie odbyła się Msza św. pod przewodnictwem ks. Inspektora Tadeucza Itrycha. W koncelebrze byli również księża dyrektorzy. W uroczystości brały udział również najlepsi uczniowie naszej Inspektorii, którzy przywieźli ze sobą Poczty sztandarowe. Po Mszy w Auli Zespołu Szkół Salezjańskich odbyła się uroczysta gala, podczas, której ks. Inspektor wraz z ks. Tomaszem Kościelnym Delegatem ds. Szkół i Ośrodków Salezjańskich rozdawali dyplomy i nagrody przybyłym delegacjom. Z naszej szkoły udział brali uczniowie klasy ósmej: Natalia Lewandowska (laureatka), Nadia Fabiszak (finalistka) i Marek Karpiński (laureat i finalista). W sumie przywieźli 10 dyplomów i nagród. Pragniemy pogratulować w tym roku wspomnianym uczniom oraz Zofii Wójcik (finalistka), Adamowi Bąkowski (finalista), Mateusz Adamczyk (finalista), Aleksowi Fabiszakowi i Antoniemu Przywarty (finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej). Gratulujemy również przygotowującym nauczycielom, Pani Elżbiecie Zawadzie i Pani Agnieszce Trzusło oraz Panu Jakubowi Kołodziejczakowi.