24 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole uroczystość św. Jana Bosko.
Wspaniałe przedstawienie obrazujące życie założyciela dzieł salezjańskich oraz piękny występ chóru szkolnego uświetniły przygotowany program. Uroczystość była również okazją do złożenia życzeń Ks. Dyrektorowi Mirosławowi Wierzbickiemu, który w najbliższą niedzielę będzie ochodził swoje imieniny.

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Jak co roku w szczególny sposób pragniemy podziękować wszystkim przyjaciołom szkoły, którzy wspierają nasze działania i służą nam pomocą. Niestety nie wszyscy mogli być razem z nami. A oto kilka ciepłych słów będących wyrazem wsparcia w tym ważnym dniu.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Uprzejmie dziękuję za zaproszenie na uroczystość upamiętniającą Św. Jana Bosko, w której z powodu nadmiaru obowiązków służbowych, niestety nie będę mógł wziąć udziału. Samo jednak zaproszenie skierowane pod moim adresem uznaję za ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Słyszę o SPTS same dobre rzeczy i kibicuję Państwa działaniom. Dowiaduję się o Państwa pasji, niezwykłym oddaniu dzieciom oraz formacji wiary prowadzonej w sposób niezwykle otwarty, zachęcający oraz inspirujący. W czasach, w których tak łatwo popaść w rutynę oraz uproszczenie wszelkiej idei do rangi pustych symboli, Wasza praca jest pięknym wzorcem dla innych.

W miarę moich możliwości chętnie wezmę udział w innych uroczystościach w SPTS.

Tymczasem, zapewniając o swojej przyjaźni, łączę pozdrowienia i wyrazy szacunku,

Karol Myszel

 

 

 

Zapraszamy na nasz profil na FB, gdzie znajduje się całe przedstawienie naszego Szkolnego Koła Teatralnego

https://www.facebook.com/salezjanka/videos/861395270985641/?eid=ARCP7kM13HOilkBX8CDq4nzT856UfQTrSV5PCD8qca9v5bIISyyPHOWtH_h6pl1SNHSBNGHJ71CWnvIo